طراحی سایت آژانس هواپیمایی 10020

آژانس هواپیمایی ۱۰۰۲۰

ایران سئو از اولین شرکت های تولید و طراحی وبسایت های آژانس هواپیمایی و گردشگری، رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی، رزرو آنلاین هتل و تورهای مسافرتی می باشد.

فعالیت های صورت گرفته شرکت ایران سئو برای آژانس هواپیمایی ۱۰۰۲۰ به شرح زیر می باشد:

  • طراحی و برنامه نویسی قسمت رزرواسیون آنلاین هتل و رزرو آنلاین تورهای مسافرتی
  • طراحی پورتال سازمانی برای بهبود در گزارش گیری آمار دقیق سایت
  • طراحی سیستم حسابداری آنلاین
  • بهینه سازی کد نویسی سایت
  • افزایش سرعت بارگذاری و امنیت وبسایت ۱۰۰۲۰
  • اتصال سایت به سیستم رزرو آنلاین ایرلاین ها و هتل ها

درباره وب سایت ۱۰۰۲۰

شرکت ۱۰۰۲۰ که با نام پرواز سفید پوشان و با آدرس سایت www.10020.ir در اوایل دهه ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین بلیط های هواپیما داخلی و خارجی شروع کرد، یکی از شناخته ترین سایت ها در زمینه گردشگری می باشد.

شرکت ۱۰۰۲۰ با داشتن تیم برنامه نویسی خبره و مجرب در اواسط سال ۱۳۹۷ تصمیم به ایجاد بستری برای رزرو آنلاین هتل ها در داخل و خارجی از کشور گردید که این مسئولیت را به تیم برنامه نویسی و طراحی پرتال ایران سئو واگذار گرداند.

ایران سئو با بررسی دقیق و تجربه سال ها طراحی پرتال های گوناگون طی مدت کوتاهی توانست تمامی موارد خواسته شده شرکت صدبیست را برآورده نماید و یک سیستم زیبا، کارآمد، بی نقص و با امنیت بالا تولید نماید. همچنین بعد از طراحی سیستم رزرواسیون آنلاین هتل، شرکت ۱۰۰۲۰ قسمت های مختلفی را طراحی یا طراحی مجدد نمود که می توان بارزترین آنها را قسمت رزرو آنلاین تورهای مسافرتی، سیستم گزارش دهی دقیق آمار سایت و فروش ( حسابداری ) دانست.

سئو سایت آزانس هواپیمایی

سئو سایت آژانس هواپیمایی

از دیگر فعالیت های درخشان شرکت ایران سئو می توان به ستو سایت آژانس هواپیمایی ۱۰۰۲۰ اشاره کرده که در کوتاه زمان رتبه بسیار خوبی در نتایج گوگل توانست کسب نماید و در کلمات کلیدی های خواسته شده مانند بلیط چارتر، تور استانبول، رزرو هتل در تهران و… در صفحه نخست گوگل قرار گرفت.

لازم به ذکر است تمامی فعالیت های سئو و دیجیتال مارکتینگ آژانس هواپیمایی ۱۰۰۲۰ توسط ایران سئو انجام گردید و از تکنیک های کلاه سفید ( تکنیک های قانونی برای موتور های جستجو ) استفاده شده است.