خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل

در گوشی های هوشمند مخاطبانتان خانه بسازید!

با ساخت اپلیکیشن موبایل همیشه جلوی چشم مشتریانتان باشید. ما در ایران سئو به شما کمک خواهیم کرد تا حضور پررنگ تری داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن حرفه ای ایران سئو

اپلیکیشنی قدرتمند و کاربردی

از مهم ترین فاکتورها برای استقبال محاطبان از اپلیکیشن شما قدرتمند و کاربردی بودن آن می باشد. همچنین باید به امنیت برنامه خود هم توجه نمایید.

مناسب برای انواع گوشی ها

اپلیکیشن نباید محدود باشد و تنها برای یک پلتفرم خاص باشد. داشتن اپلیکیشنی مناسب  و سازگار با اندروید و IOS را با ایران سئو تجربه نمایید.

طراحی یک اپلیکیشن زیبا

یک اپلیکیشن خوب، باید از یک ظاهر زیبا و کاربر پسند هم بهرمند باشد. البته این زیبایی باید همراه با سرعت بالا و حجم کم اپلیکیشن باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل

تمامی آنچه باید یک اپلیکیشن بی نظیر داشته باشد

  • طراحی زیبا و اصولی

اپلیکیشن جذاب و زیبا را با ایران سئو داشته باشید.

  • امنیت و سرعت اپلیکیشن

اپلیکیشن را می توان مفید دانست که با داشتن آن آسیبی به اطلاعات شما وارد نشود و در عین داشتن امنیت بالا سرعت بالا و کم حجم باشد.

  • سازگار برای تمامی گوش ها

مخاطبان خود را محدود نکنید ! با داشتن اپلیکیشن که در تمامی گوشی ها قابل نصب می باشد رضایت همکان را کسب نمایید.

  • قابل توسعه و بروزرسانی

گوشی های هوشمند هرروز در حال توسعه می باشند و باید از قبل پیش بینی کرد که اپلیکیشن قابلیت بروزرسانی برای گوشی های هوشمند آینده را داشته باشد.

  • اتصال به سایت

اگر وبسایت دارید که لازم می دانید به اپلیکیشن شما بهتر است متصل باشد ( مانند سایت های فروشگاهی ) ایران سئو بهترین راهکارها را برای شما پیش بینی نموده است.

  • مدیریت فارسی

اپلیکیشن کاربردی داشته باشید که بتوان با آن به راحت ترین شکل ممکن کار کرد و مدیریت سفارشات و محصولات در آن فارسی و آسان باشد.

  • آموزش و پشتیبانی

اپلیکیشن خود را پس از آموزش از ما تحویل خواهید گرفت و به راحتی با آن کار خواهید نمود.

سوالات متداول شما درباره طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی اپلیکیشن بسته به نوع فعالیت و پیچیدگی برنامه نویسی آن مشخص می شود و بسته به فعالیت اپلیکیشن هزینه آن متغیر می باشد.

برای داشتن یک اپلیکیشن پربازدید باید تبلیغات گسترده ای انجام داد و در استورهای محتلف برروی سئوی اپلیکیشن فعالیت نمود.

بسته به سفارش و پیچیدگی های اپلیکیشن ممکن است مدت زمان ساخت و طراحی اپلیکیشن متغیر باشد، ایران سئو در هنگام دریافت سفارش به طور دقیق مدت زمان طراحی اپلیکیشن را از قبل مشخص خواهد نمود.

بله شما می توانید در هنگام سفارش اپلیکیشن، درخواست اتصال سایت با اپلیکیشن را هم بدهید تا یک سیستم کاملا یکپارچه داشته باشید.

بله پس از تکمیل طراحی اپلیکیشن و آموزش های اولیه پنل مدیریتی، تمامی سورس کدها به کارفرمایان محترم تحویل داده خواهد شد.

بله، ما در ایران سئو اپلیکیشن را بگونه ای طراحی خواهیم نمود که علاوه بر هزینه کم برای کارفرمایان امکان نصب برروی انواع گوشی های هوشمند از جمله اندروید و IOS  را داشته باشد.